Mesaj gönder
Ana sayfa

Qingdao G & G Machinery Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Qingdao G&G Machinery Co., Ltd. dünyanın her yerinden makine ithalatçılarıyla iş yapıyor.Uzun yıllardır birçok çeşit makine ve alet ihraç ettik.

Şirketimiz 2010 yılında, denizaşırı alıcıların güvenini kazanmak için dürüstlük temelli, düşünceli pazarlama hizmetleri kavramına bağlı kalarak kurulmuştur!Ağırlıklı olarak hafif sanayi makine ürünleri ihraç eden firmamız, dünyanın her yerindeki müşterilerimize, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Latin Amerika'da uzun vadeli pazarlama ortaklarına sahiptir.Şirketin yıllık ihracat hacmi milyonlarca ABD dolarına ulaşmıştır.Devletin olumlu politikalarının yardımıyla, ulusal kalkınmanın hızına ayak uydurduk, fırsat ve zorlukları değerlendirdik ve sürekli olarak uluslararası pazarı araştırdık, Şirketimiz Amerika Birleşik Devletleri tarafından düzenlenen birçok dış ticaret borsasına katıldı, Almanya, Rusya, Avustralya ve diğer ülkelerin yanı sıra ünlü Guangzhou dış ticaret borsası, Şangay dış ticaret fuarı, Pekin ithalat ve ihracat fuarı vb.

Ürünlerimiz Mühendis tornaları, MIni Torna, CNC torna, CNC CENTER, Tomruk Yarma, Beton Karıştırıcı Tornalama Aletleri, Ağaç Ayna., Matkap presler, Ağaç işleme makineleri, Ağaç kesme şerit testereler, Metal kesme makineleri, Mini tornalar, nakliye ve güç makineleri, el arabaları, Planyalar ve kalınlaştırıcılar, toz toplayıcılar, Metal kesme şerit testereleri, Çok fonksiyonlu karıştırıcılar, tezgah mengenesi.Yukarıda belirtilen ürünlerin tümü Çin'de üretilmektedir.

Ticaret görüşmeleri için dünyanın her yerinden tüm dostlarımızı şirketimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.Ürünlerimiz için soruşturma bekliyoruz.Ürün parametrelerini ve tercihli fiyatları mümkün olan en kısa sürede sağlayacağız.Tüm dünyadaki pazarlamacılarla dostane ve karşılıklı yarar sağlayan bir işbirliği kurmayı umuyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Şirket, 2010 yılında kurulan Shandong Eyaleti, Qingdao'da bulunuyor ve ithalat ve ihracat ticareti yapıyor, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Güneydoğu Asya, Avustralya vb.

Qingdao G & G Machinery Co., Ltd.
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 80% - 90%